Podejmij wyzwanie

Nagraj swoją piosenkę?
SDK oferuje także możliwość nagrania studyjnego głosu - wokalu - do gotowego podkładu muzycznego.

ZADZWOŃ

(+48) 721 77 44 07

FAQ’s

Często zadawane pytania
01. Czy trzeba mieć doświadczenie nagraniowe?

Zdecydowanie NIE! Oferta jest skierowana przede wszystkim do amatorów i pasjonatów śpiewania. Przy tej okazji możesz nauczyć się pracy studyjnej, dowiedzieć się jak wygląda nagrywanie utworu.

02. 01. Czy mogę otrzymać pomoc w przygotowaniu do nagrania?

OCZYWIŚCIE - TAK! Przed nagraniem możesz umówić się na indywidualną lekcję wokalu, przećwiczyć piosenkę, otrzymać informacje zwrotne i podpowiedzi.
Podczas lekcji możesz także uzyskać pomoc w wyborze właściwego utworu.

03. Skąd wziąć podkład instrumentalny do utworu?

Jeżeli nie dysponujesz własnym podkładem instrumentalnym do wybranej piosenki chętnie pomożemy Ci go znaleźć. Podpowiemy też gdzie można go legalnie pobrać lub kupić. 
Jeżeli piosenka, którą chcesz nagrać jest bardzo mało popularna i znalezienie podkładu do niej okaże się niemożliwe - możemy skontaktować Cię z muzykiem lub producentem muzycznym, który taki podkład może nagrać dla Ciebie, na zamówienie. 

04. Jak długo trwa nagranie?

Nagranie wokalu do jednego utworu trwa ok 2  godzin. Najpierw skupiamy się na nagraniu głosu, a po wybraniu satysfakcjonującej wersji zajmujemy się nagraniem do niej wideo.

05. Kiedy dostanę gotowe nagranie audio i video?

Po dniu nagraniowym zarejestrowany materiał zostaje poddany edycji, tak zwanemu miksowi i masteringowi, a następnie następuje montaż audio i wideo.  
Gotowe nagranie przekazujemy odbiorcy do ok. 2 tygodni.

Napisz do nas

    Zapisy na zajęcia