Zajęcia wokale

Witamy na naszej nowej stronie, ale przede wszystkim zapraszamy do naszej artystycznej przestrzeni w centrum Opola. 

Znajdziecie nas na ul. Damrota, 5 minut pieszo do Dworca Kolejowego i dosłownie kilka kroków od nowego Centrum Przesiadkowego „Opole Główne”, które swoim pięknym oldschoolowym neonem wita w Stolicy Polskiej Piosenki.

A gdzie można się udać po piosenkę? 😉 – Właśnie do nas! 

Studio Działań Kreatywnych To Miejsce, W Którym Można Rozwijać Swoje Talenty Wokalne I Muzyczne oraz Realizować Artystyczną Pasję W Każdym Wieku. Realizujemy warsztaty wokalne i muzyczne, cykliczne zajęcia dla dorosłych oraz zajęcia pozalekcyjne dla młodzieży szkolnej.  

To, co dla nas najważniejsze, co nas charakteryzuje i wyróżnia, to środowisko wspierające rozwój twórczy. Prowadzimy zajęcia w radosnej, życzliwej i wspierającej atmosferze, całkowicie odbiegającej od stereotypowej atmosfery szkolnej. 

„INTENSYWNY ROZWÓJ WYMAGA SPRZYJAJĄCEGO OTOCZENIA”.

JOHN C. MAXWELL

Dlaczego Tradycyjny Szkolny klimat Nie Pomaga W Rozwoju? Ponieważ Wkłada Wszystkich Uczestników W Ramy Jednakowych Oczekiwań Oraz Wprowadza Atmosferę Bycia Nieustannie Ocenianym.  To Natychmiast Obniża Motywację Uczestników Zajęć, Zmniejsza Odwagę Do Próbowania I Eksperymentowania, Zmniejsza Radość Z Robienia Postępów. 

Naszą ambicją jest podążanie za uczestnikiem i jego indywidualnymi potrzebami, jednocześnie pracując w małych grupach i zachęcając do grupowej, kreatywnej współpracy. Motywujemy do rozwoju, pokazujemy mocne strony, Unikamy Oceniania I Zniechęcamy Do Niego Uczestników… 

Warto tego doświadczyć w realizacji swojej pasji. Zobacz więcej w naszych socialmediach lub przyślij zgłoszenie na zajęcia wypełniając poniższy formularz. 🙂 Zapraszamy.

Leave a Reply