Basia Beuth (czyt. Bojt) 🙂

Założycielka Studia Działań Kreatywnych, twórczyni wizji i misji tego miejsca. Prowadzi „Małe Piosenkowanie” (4 – 7 lat), zajęcia wokalne dla dzieci wczesnoszkolnych oraz zespół LEMONIADA, a także treningi kreatywności i wystąpień publicznych.

Wokalistka, autorka tekstów piosenek, kompozytorka, pisząca zarówno dla siebie, jak i innych artystów, ma na koncie wydanie autorskiej płyty „Świat Dobrze Wyjaśniony” (2013) oraz wiele nagród na festiwalach piosenki autorskiej, m.in Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA 2015. Piosenki Basi pojawiły się także na kilku składankach ze świata krainy łagodności. 

Jako animatorka i menedżerka kultury organizuje także koncerty, wydarzenia kulturalne i warsztaty artystyczno-rozwojowe, współtworzy także muzyczną fundację BLUESOPOLE.
Z wykształcenia psycholog, trener rozwoju osobistego i specjalistka ds. kontaktów interpersonalnych, co nieustannie wspomaga jej pracę wokalno-artystyczną z dziećmi i młodzieżą. Ukończyła psychologię społeczną na Uniwersytecie Opolskim oraz Szkołę Trenerów Moderator. Ma na koncie udział w szkoleniach i konferencjach dotyczących arteterapii i pracy z głosem, a także własne publikacje na temat warsztatowej pracy z grupą.

W pracy z dziećmi i młodzieżą stawia przede wszystkim na budowanie poczucia własnej wartości oraz wewnętrznej siły w rozwoju artystycznym i występach na scenie. Jej supermocą jest określanie potrzeb rozwojowych dzieci i młodzieży, a dzięki temu także dobieranie odpowiednich grup dla uczestników zajęć.

Basia Beuth SDKR

Więcej o działalności artystycznej Basi można dowiedzieć się na stronie www.basiabeuth.pl
Więcej o dziecięco-młodzieżowym zespole LEMONIADA można dowiedzieć się na stronie www.zespollemoniada.pl

Zapisy na zajęcia